Marka Tescili Nasıl Yapılır ?

Patent Tescil Başvurusu
Ocak 1, 2018
Ce Belgesi Sorgulama
Ocak 8, 2018

Marka Tescili Nasıl Yapılır ?

Marka tescilinde Türk Patent Kurumu yetkili mercidir. Ön başvuru işlemleriyle başlayan tescil işlemleriyle, marka tescili için ilk ciddi adım atılmış olur. Firmamız, ekonomi dünyasının en önemli konusu olan ve her zaman için sorun olan marka tescil işlemlerinde etkili çözümleri tercih etmektedir. Marka tescili nasıl yapılır? Kategorisinde, ilk adım ön başvurudur. Başvuru formunda, marka tescili yapılacak isim, marka tesciline başvuran şirket yetkilisinin kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri gibi kısımlar bulunmaktadır. Başvuru ücretini gösterir dekontla birlikte bu başvuru formu teslim edilir. Markanıza her hangi bir itiraz gelmediği zaman, artık asıl başvuru için işlemler başlar. Asıl başvuru işlemleri için de özel bir ücret yatırılır. Bundan sonra, marka tescili işlemi için her hangi bir engel kalmaz. Marka tescili 10 yıl geçerlidir ve her on yılda bir yenilenmesi gerekir.

Bu Tescil İşlemleri Neden Önemli ?

Marka Tescili Nasıl Yapılır ?

Firmanızın logosu, ismi, ürettiğiniz ürünlerin markası ve tasarımlarınızın markası, ancak tescil işlemleriyle korunur. Ünlü bir markanın tescil işlemleri yapılmadıysa, kısa zamanda taklitleri çıkacak ve piyasadan silinecektir. Marka tescil belgesi işlemleri yapılmış bütün markalar, güvence altına alınmaktadır. Bu nedenle profesyonel çözüm yöntemleriyle çalışan bütün markalar, marka tescil işlemleri kategorisini, titizlikle takip ederler.

Firmamız Sizin İçin Çözüm Üretiyor

Marka tescili son derece önemlidir ve profesyonel çözümler gerektirir. Bu nedenle kısa yoldan bu önemli işi çözüme kavuşturmak için, marka tescil sınıfları kategorisinde uzman firmamızı tercih etmelisiniz. Tasarım, logo, sanat eseri, isim ve marka gibi birçok kategoride, tescil işlemi yaptırabilirsiniz. Yurt içi tescil işlemlerinde en önemli merci, Türk Patent Kurumudur. Marka tescil merkezi kategorisinde hizmet veren firmamız, sizin adınıza bu kuruma başvuru yapmaktadır. Etkili hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, gerek tescil başvurusu olsun ve gerekse diğer hizmetler olsun, bütün hizmetlerini marka tescil fiyatları kategorisinde gerçekleştirmektedir. Bu konuda adından sıkça söz ettiren Marka Patent, sizin için en iyi çözüm olacaktır. Firma kategorisinde etkili çözüm adresiniz olan bu firma, kısa zamanda bütün başvuru işlemlerinizi sonuçlandırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı patent başvurularınız için, pratik yöntemleri tercih ediyoruz.  

Marka Tescili Nasıl Yapılır ? Sorusuna daha detaylı cevap için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.