Patent Tescil Başvurusu

Türk Patent Ve Marka Kurumu
Aralık 28, 2017
Marka Tescili Nasıl Yapılır ?
Ocak 4, 2018

Patent Tescil Başvurusu

Patent, bir firmanın en önemli unsuru olarak değerlendirilmektedir. Bunun nedeni, markalaşan firma isminin başkaları tarafından kullanılmasıdır. Patent tescili ile firma patent işlemleri problem olmaktan çıkmaktadır. Firma ismini sizden izinsiz kullananları patentiniz sayesinde şikayet edebilirsiniz. Firma patent işlemlerinin başarılı ve etkili olması için, bu konuda uzman firmaları aramak gerekir. Sizin için yurt içinde ve yurt dışında patent tescil işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirler.

İlk Adım Ön Kayıt

Patent Tescil Başvurusu

Türkiye Patent Enstitüsü, bu konuda tek merci olduğu için, bütün patent tescil başvurusu işlemleri, bu kuruma yapılmaktadır. Ön kayıt işlemlerinde size verilen başvuru formlarında, firmanın adı, tescillenmesini istediğiniz isim ve iletişim bilgileri gibi bilgiler bulunmaktadır. Üç aylık itiraz süresinin bitmesinden sonra, asıl kayıt için her hangi bir engel kalmamaktadır. Asıl kayıt işlemleri için gerekli ücret yatırıldıktan sonra, artık on yıl süreyle firma patenti size ait olacaktır. Patent tescil merkezi pozisyonunda olan TPE, bütün patent haklarınızı koruyacaktır. Yurt içi patent işlemleriyle, ülke genelinde istediğiniz gibi firma ismini kullanabilirsiniz.

Patent İşlemlerinde Kalite

Firmamız yurt içi patent işlemlerinin yanı sıra, yurt dışı patent işlemlerini de pratik bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarında, ayrı ayrı faaliyet gösteren patent protokolleri, üye ülkelerde patent işleminizi gerçekleştirmektedir. Patent tescil işlemleri için bizi aradığınız zaman, sizin için en iyi çözümleri sunuyoruz. Tasarım, icat, isim, marka ve sanat çalışmaları gibi birçok kendinize özgü çalışmalarınızı patentleyebilirsiniz. Yurt dışında veya yurt içinde, sizin için en kaliteli patent işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Patent tescil sınıfları kategorisinde uzman olan firmamız, bütün kategorilerde etkili çözümler sunmaktadır. Patent tescil fiyatları konusunda bizden bilgi alabilirsiniz. Sizin için en uygun tescil işlemleri gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımızı öğrenmeden, tescil işlemlerinde acele etmeyin. Marka patent, gerek işinde uzman ekip olsun ve gerekse güncel çözüm yöntemleri olsun, en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Yılın her gününde hizmet veren ekiplerimizle, yurt içi ve yurt dışı patent işlemlerinizi, pratik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Marka Patent sürecinin kısa olmasını istiyorsanız, bizi aramanız yeterlidir.  

Patent Tescil Başvurusu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.