Marka Tescil Sorgulama

Endüstriyel Tasarım Nedir ?
Aralık 21, 2017
Türk Patent Ve Marka Kurumu
Aralık 28, 2017

Marka Tescil Sorgulama

Markalaşmanın en önemli ilk adımı olan marka tescili, markanızı korumak için yapacağınız en önemli işlemdir. Markanızın başkaları tarafından kullanılmamasını istiyorsanız, marka tescil işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Bunun için sizin adınıza marka tescil sorgulama işlemlerini yapan firmamız, markanızın başkaları tarafından kullanılıp kullanılmadığını test edebilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı marka tescil işlemleriyle adını duyuran firmamız, marka tescil belgesi alım işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ekonomi Dünyasının En Önemli Sorunudur

Marka Tescil Sorgulama

Günümüz şartlarında patenti alınan hiç bir özel üretim malzemesini, izinsiz piyasaya süremezsiniz. O ürünün sahibinden izin almadan üretim gerçekleştirirseniz, sizi dava edebilir. Bu durumda ciddi paralar ödemek zorunda kalırsınız. Bu nedenle marka tescil işlemleri, yurt içinde ve yurt dışında çok önemlidir. Yurt için tescil işlemlerinin yanı sıra, yurt dışı tescil işlemleri de dünyaya açılmanız açısında önemlidir. Yurt içi tescil işlemleri için Türk Patent Kurumu’na, Yurt dışı patent işlemleri için ise, hedef ülkelerin üye olduğu protokollere başvurmanız gerekir.

Kısa Zamanda Patent İşlemlerini Bitiriyoruz

Firmamıza, patent işlemleri için başvurduğunuz zaman, marka tescil  sınıfları kategorisinde derin tecrübeye sahip olduğumuz için, kısa zamanda patent başvurularınızı sonuçlandırabiliriz. Bilenle bilmeyenin bir olmadığı aşikardır. Bu nedenle, bu işin uzmanı ve bileni olan firmamıza başvurarak, marka tescil işlemleri kategorisinde ciddi bir adım atmış olursunuz. TPE’ye yapılan ön başvuru işlemlerinde 3 aylık bir bekleme süresi vardır. Bu süre içerisinde itirazlar değerlendirilir. Marka sorgulama işlemlerinde de, markanızın kullanılmadığı tespit edilirse, artık asıl kayıt işlemlerine geçebilirsiniz. Bu konuda kesin sonuca ulaşmak için, marka tescil ofisi kategorisinde, firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, süreci hızlandırarak, olumlu sonuç almanız için gerekli bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. Marka patent olarak, bu konuda profesyonel ekiplerle çalışıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı patent işlemlerinde, konunun uzmanı olan firmamız, güncel çözüm yöntemleriyle, başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Ülkemizde ve dünyada tanınmak isteyenler için, en etkili yol, patent almaktır. Bunun için, işi ehline ver, sözüne göre hareket etmek gerekir. İşin ehli olan firmamız, ilk başvurudan, son işleme kadar bütün kategorilerde, başarılı sonuçlarla hizmet sunmaktadır.

Marka Tescil Sorgulama ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.